defense
05 بهمن 1401 - 07:25

نصب ۱۰۶ دستگاه پنل خورشیدی در مناطق عشایری بهمئی

رئیس اداره امور عشایر شهرستان بهمئی گفت:۱۰۶ دستگاه پنل خورشیدی در مناطق عشایری بهمئی نصب شد

به گزارش خبرگزاری فارس از بهمئی ؛ روح الله شجاعی درخصوص خدمات دهی یک سال گذشته امور عشایر این شهرستان گفت: در سال گذشته در حوزه خدمات عشایر شهرستان اقدامات خوبی صورت پذیرفت که یکی از مهمترین این اقدامات بازگشایی راه های عشایری به طول ۴۳۰ کیلومتر بوده است که یکی از مشکلات اساسی عشایر این شهرستان بوده است.

وی با اشاره به آبرسانی به روستاها و عشایر بصورت ثابت و سیار گفت:در یکسال گذشته بالغ بر ۲هزار سرویس آب آشامیدنی سیار خدمات رسانی به عشایر شهرستان بهمئی صورت پذیرفت و در آبرسانی ثابت بصورت شبکه آبرسانی، تکمیل ایستگاه پمپاژ روستای «ملا طهماسب» با اعتباری بالغ بر۴میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان را داشته ایم.

رئیس اداره امور عشایر بهمئی گفت:با استفاده از ظرفیت پنل های خورشیدی بالغ بر ۱۰۶دستگاه پنل به عشایر شهرستان بهمئی واگذار و نصب شده است که دغدغه مهم دیگر عشایر در این شهرستان بوده که با تلاش فراوان صورت پذیرفت.

شجاعی با اشاره به اینکه به صورت ثابت ودر طول هر ماه،تعداد۱۲۷۰کیسه آرد تحویل عشایر در مناطق عشایری توزیع می شودگفت: لازمه خدمات رسانی برای مردم چابکی آن اداره مربوطه است که عمور عشایر شهرستان بهمئی یکی از چابک ترین ادارات در خدمات رسانی به عشایر این شهرستان است و خالصانه به تمامی کمبودات در خدمت مردم است.

انتهای پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 996440