defense
04 بهمن 1401 - 13:22

اقدامات روانی و دیپلماسی اروپایی‌ها راه به جایی نخواهد برد

جانشین قرارگاه منطقه‌ای سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه با اشاره به تحریم سپاه گفت: امروز تهدید نظامی علیه نظام جمهوری اسلامی وجود ندارد و اراده‌ای برای جنگیدن با این نظام نیست، بنابراین به این اقدامات روانی و دیپلماسی روی آورده‌اند اما راه به جایی نخواهد برد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، سردار اصغر عرب پور جانشین قرارگاه منطقه‌ای سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه در استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری با حضور در  جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به موفقیت‌های بانوان ایرانی در عرصه‌های علمی، فرهنگی، ورزشی با وجود حفظ حجاب اظهار کرد: آن‌چه دشمن علیه ایران تبلیغ می‌کرد ضد نقش مؤثر زن عفیف و موفق ایرانی بود.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال خدشه‌دار کردن امنیت ایران در فتنه اخیر بود، افزود: آن‌ها تصور کردند که کمر نظام جمهوری اسلامی با تحریم‌ها می‌شکند اما دیدند که جوانان این کشور به داد مسؤولان رسیدند و هرچه نیاز داشتیم را با توان داخلی خود تهیه کردند.

عرب‌پور گفت: آن‌ها مردم را به اعتصابات دعوت کردند تا اقتصاد را از پا درآوردند، در اغتشاشات اخیر لبه پیکان علیه مقام معظم رهبری بود زیرا تنها کسی که فتنه‌های دشمن را مدام تأکید می‌کرد ایشان بودند.

جانشین قرارگاه منطقه‌ای سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه خاطرنشان کرد: دو بار شناورهای دشمن در آب‌های سرزمینی ما وارد شدند و هر دو بار به محض ورود، آن‌ها توسط سپاه دستگیر شدند، همان طور که پهپادهای آن‌ها فوری سرنگون شد.

وی ادامه داد: دشمن به دنبال تست کردن این موضوع بود که آیا جمهوری اسلامی جسارت و جرأت به کارگیری تجهیزات خود را دارد یا نه که در هر دو بار ورود آن‌ها به آب‌های سرزمینی سبب شد این جسارت نیروی سپاه نشان داده شود.

عرب‌پور با بیان اینکه قدرت ما پهپاد و موشک نیست بلکه اراده و توکل ما بر خدا است، تصریح کرد: ایجاد داعش به این علت بود که مردم از مسلمان شدن بترسند، از رسانه‌های زیادی استفاده کردند تا جنایات داعش را به جهان نشان دهند، می‌خواستند به دنیا بگویند اسلام یعنی تروریست، آن‌ها به دنبال تحت فشار قرار دادن مسلمانان غرب بودند.

جانشین قرارگاه منطقه‌ای سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه اسلام در دنیا در حال جایگزینی است، بیان کرد: مگر نظام جمهوری اسلامی تحریم نیست که حالا سپاه را تحریم می‌کنند؟ سپاه از ابتدا تحریم بود البته ما خوشحال هستیم و در درون خود افتخار می‌کنیم که مورد خشم و غصب دشمن هستیم و این نشان می‌دهد که وظیفه خود را به خوبی انجام داده‌ایم.

وی تصریح کرد: امروز تهدید نظامی علیه نظام جمهوری اسلامی وجود ندارد و اراده‌ای برای جنگیدن با این نظام نیست، بنابراین به این اقدامات روانی و دیپلماسی روی آورده‌اند اما راه به جایی نخواهد برد.

پایان پیام/۶۳۰۸۸/

منبع: فارس
شناسه خبر: 994697